KRONOSPAN - Pracovná doska K551 SU Calacatta Olympus ABS (NOVÁ HRANA) 4100/900/38

Kód: KRP110
Neohodnotené
245,23 € / ks 204,36 € bez DPH
U Vás do týždňa
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolekcia Kronodesign® pracovných dosiek zahŕňa vysokokvalitné a odolné pracovné dosky typu Slim Line, okrúhle & rovné hrany, doplnené o rafinovaný dizajn dreva, kameňa, mramoru alebo betónu s realistickými povrchmi pre každú aplikáciu.

Základom našich pracovných dosiek s okrúhlym okrajom sú surové drevotrieskové dosky pokryté dekoratívnym HPL laminátom a spevnené na prednej strane špeciálnou HDF lištou, vďaka čomu sú ideálne ako pracovné dosky v kuchyniach, pulty v kanceláriách a obchodoch. Pod profilovanou hranou je po celej dĺžke pracovnej dosky umiestnená špeciálna silikónová lišta, ktorá vytvára bariéru proti odkvapkávaniu a zadržiava vodu. Môžu byť dodané s mierne zaobleným profilom v tvare U s polomerom 3,3 mm a sú k dispozícii aj s obojstranným profilom v tvare U, ktorý je ideálny pre raňajkové bary a stredové kuchynské ostrovčeky.

Moderná verzia pracovnej dosky s rovným hranatým okrajom, 1,5 mm ABS hranami v rovnakom dekore, ktorý dodáva robustný a pevný vzhľad. Vďaka elegantnému profilu a čistým líniám sú tieto pracovné dosky ideálne pre akýkoľvek moderný alebo minimalistický dizajn kuchyne.

Špeciálna kolekcia 12 mm kompaktných dosiek s monochromatickým jadrom. Pracovné dosky Slim Line sú ideálne pre luxusný nábytok a interiérový dizajn. Majú lepšiu odolnosť voči oderu a vlhkosti, sú funkčné a vyzerajú dobe. Pracovné dosky Slim Line sú vhodné na horizontálne použitie so špeciálne vybranými dekormi, ktoré dodajú štýl každej aplikácii. Nepotrebujú hranovaciu pásku alebo opracovanie povrchu, takže sú ideálne pre kuchyne na mieru, kancelárie alebo pracovné povrchy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: