BLUM ORGA-LINE - ZSI.500BI2N príborník, MD 500 mm
Kód: T19834
Neohodnotené
U Vás do týždňa
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Príborník BLUM ORGA-LINE ZSI.500BI2N, MD 500 mm
Príborník BLUM ORGA-LINE ZSI.500BI2N ponúka praktické a štýlové riešenie na organizáciu kuchynských zásuviek s menovitou dĺžkou 500 mm.
Vysokohodnotné vyberateľné misky a pozdĺžne deliace prvky z nehrdzavejúcej ocele sú kombinované s pevnými plastovými dielmi v prachovo sivej farbe RAL 7037, čo zaručuje odolnosť a elegantný vzhľad. Systém je navrhnutý pre výšku TANDEMBOX M/K a hrúbku korpusovej steny 16 – 19 mm, pričom sa odporúča šírka korpusu od 275 do 1 200 mm.
Hlavné vlastnosti:
  • Vyberateľné misky vhodné do umývačky riadu
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ + pevný plast, RAL 7037 (prachovo sivý)
  • Kompatibilita: TANDEMBOX, výška M/K
  • Menovitá dĺžka: 450 – 650 mm
  • Odporúčaná šírka korpusu: 275 – 1 200 mm
  • Hrúbka stien korpusu: 16 – 19 mm