BLUM ORGA-LINE - ZSI.500KI2N príborník a rozdeľovník, MD 500 mm
Kód: 341286
Neohodnotené
U Vás do týždňa
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
BLUM ORGA-LINE ZSI.500KI2N je praktický a elegantný príborník a rozdeľovník určený pre zásuvky s menovitou dĺžkou 500 mm. Tento systém poskytuje maximálnu organizáciu kuchynských zásuviek a uľahčuje udržiavanie poriadku vďaka vyberateľným miskám vhodným do umývačky riadu.
Materiály sú kombináciou vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a odolných plastových dielov v prachovo sivej farbe RAL 7037. Systém je kompatibilný so zásuvkami TANDEMBOX intivo/plus s výškou M/K a hrúbkou stien korpusu 16 – 19 mm. Možnosť doplniť príborník o praktické doplnky ako rezačku na fólie a držiak na nože zvyšuje jeho funkčnosť.
Hlavné vlastnosti:
  • Vyberateľné misky vhodné do umývačky riadu
  • Možnosť doplnenia rezačky na fólie a držiaka na nože
  • Kompatibilita so systémom TANDEMBOX intivo/plus, výška M/K
  • Menovité dĺžky 450 – 650 mm
  • Odporúčaná šírka korpusu 275 – 1 200 mm
  • Hrúbka stien korpusu 16 – 19 mm