Lepidlo disperzné - HRANICOLL D3 SMART - 5 kg

Kód: T06747
Neohodnotené
34,55 € / ks 28,79 € bez DPH
U Vás do týždňa
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálne disperzné lepidlo na lepení spojov v interiéri, ktoré odolá vlhkosti, ale nie trvalému pôsobeniu vody. Vďaka širokému použitiu ide o univerzálne lepidlo.
Príklady použitia:
Lepenie tvrdého i mäkkého dreva.
Lepenie dýh.
Lepenie spojov napr. dverí, okenných rámov a nábytku.
Lepenie drevotriesok a ďalších materiálov na báze dreva.
Lepenie parkiet, laminátových a dyhových podláh.
Charakteristika:
Hranicoll D3 smart je lepidlo mliečne priesvitnej farby na báze PVAc. Má široký rozsah využitia. Vďaka vyššej odolnosti voči vlhkosti a teplu ho využijete nielen v interiéri, ale i v krytých exteriéroch.
Aplikácia:
Pri použití lepidla môžete zvoliť akýkoľvek bežný spôsob nanášania. Pred použitím prípravok premiešajte a pre istotu otestujte všetky podklady určené k lepeniu.
Pri aplikácii zabráňte kontaktu lepidla so železom, farebnými kovmi (mosadz, zinok, cín, meď, hliník a iné) a s alkalickými materiálmi. Pri práci s drevom sa uistite, že drevo neobsahuje triesloviny, takéto drevo by mohlo pri použití Hranicoll D3 smart zmeniť farbu.
Po použití môžete stroje a zariadenia vyčistiť studenou alebo teplou vodou s pomocou čistiaceho koncentrátu Hraniclean 07.
Balenie a skladovanie:
Skladovať v originálnych a dobe uzatvorených obaloch v suchom a chladnom prostredí (15 -25°C). Chrániť pred mrazom! Spotrebovať do 6 mesiacov od dátumu plnenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: